Konkurs recytatorski
Z przyjemnością informujemy, że uczennica naszej szkoły Kinga Koszela zdobyła wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie recytatorskim pt. „W kręgu poezji ks. Jana Twardowskiego”, który odbył się 27 kwietnia 2026 r. w Przemyślu. Nagroda została przyznana za ciekawą interpretację oraz wysoki poziom prezentacji wiersza. To kolejny sukces potwierdzający zaangażowanie i pasję do literatury. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięć! ![]()
![]()
